Słodyczowy łasuch! Maciej Dowbor NaDiecie.pl – Talk-Show #007

Amatorskie podejście do sportu nie uchroniło go przed nabraniem wagi 115 kg, dlatego postanowił, że sportowcem amatorem zostanie już tylko z nazwy. Od paru lat regularnie startuje w najcięższych zawodach triathlonowych w kraju i za granicą. Najbardziej rozpoznawalny dziennikarz i prezenter telewizyjny wśród triathlonistów oraz najbardziej znany triathlonista amator wśród dziennikarzy – obecnie kontuzjowany od niedawna noszący nową ksywę Słodki Maciuś, czyli Maciej Dowbor, jest gościem Kamila Gapińskiego w programie „Gwiazdy na Diecie”. Miłośnik wyrazistego smaku w kuchni. Pudełkożerca i miłośnik najtańszych wafli w czekoladzie. Jeśli chcecie dowiedzieć się o innych preferencjach kulinarnych Maćka i czy naprawdę jest takim smakoszem jedzenia jak postrzegają go inni, to zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka przygotowanego przez portal „NaDiecie.pl”.

Gdzie możesz zobaczyć odcinek?

Odcinek z Maciejem Dowborem możecie zobaczyć poniżej, a wszystkie inne nasze produkcje znajdziecie w dziale Talk-Show na portalu NaDiecie.pl . Prowadzimy również kanał na YouTube, a jeśli podoba Ci się nasz program i chcesz być na bieżąco ze wszystkimi odcinkami, to zapraszamy do subskrybowania.

W tym odcinku dowiesz się:

 • O sposobie Dowbora na „dół psychiczny…”
 • Czy Maciek Dowbor jada słodycze, a raczej ile ich jada?
 • Poznacie cele naszego Gościa na najbliższe miesiące?
 • Odpowiedzi na pytanie jak połączyć życie sportowca amatora z życiem cieszącego się życiem hedonisty?
 • Maciek Dowbor pochwali się swoim wiekiem metabolicznym.
 • Zdradzi jaki jest jego ulubiony rodzaj kuchni.
 • Jaka była największa wpadka Dowbora w meksykańskiej restauracji.
 • Kto uczy Maćka gotować?
 • Przez żołądek do serca – danie popisowe Maćka Dowbora?
 • O zaletach diet pudełkowych.
 • Jak Maciek podjada słodycze podczas nagrań, z nie swojej garderoby!

Strony, osoby i tematy wymienione w odcinku:

Pytania lub komentarze?

Napisz proszę, czy podobał Ci się ten odcinek. Zachęcamy również do pozostawienia pytania lub innego komentarza pod artykułem. To na prawdę nas motywuje do pisania i drążenia kolejnych dietetycznych tematów, a przede wszystkim widzimy, że po drugiej stronie ekranu mamy wspaniałych ludzi, z którymi możemy ciekawie podyskutować.

Odcinek w formie podcastu!

Jeśli jesteście w drodze do pracy, na treningu lub po prostu chcecie, by głos naszego gościa ukołysał Was do snu, to poniżej możecie posłuchać dźwiękowego podcastu.

Dodatkowo znajdziecie nasz podcast w aplikacji iTunes dla użytkowników iPhone’ów i iPad’ów, a także na platformie SuondCloud dla użytkowników innych smatfonów.

Będziemy bardzo wdzięczni za pozostawienie swojej oceny oraz recenzji w iTunes. Dzięki temu nasz podcast będzie wyżej w rankingach, przez co osoby, które jeszcze nas nie słuchały znacznie łatwiej nas znajdą.

Transkrypt odcinka!

Dla tych, którzy wolą czytać niż słuchać i oglądać przygotowaliśmy transkrypt dzisiejszego odcinka NaDiecie.pl . Możecie go pobrać w pliku PDF lub kliknąć poniżej, aby przeczytać wywiad na naszym portalu.

Kliknij tutaj, aby pobrać transkrypt odcinka w pliku PDF
lub udostępnij go znajomym: