Gorczyca działa na kulturystów? Karolina Gorczyca NaDiecie.pl – Talk-Show #006

Piękna kobieta, która w pełni oddaje się swoim pasjom. Jedną z nich jest zawodowe aktorstwo, a drugą amatorski sport. W jednym z wywiadów przyznała „jeśli nie mam czasu, to zaczynam robić coś więcej”. Karolina Gorczyca, znana z takich filmów jak „Bodo”, „Czas Honoru”, czy „Miłość na wybiegu” gości w kolejnym odcinku „Talk-Show NaDiecie.pl”. „Coś więcej” to m. in.: trzykrotne ukończenie 1/2 Herbalife IRONMEN, zostanie ambasadorką PKO Biegu Charytatywnego, popularyzowanie zdrowego trybu życia, sumienne wykonywanie regularnych i ciężkich treningów przygotowujących do kolejnych zawodów.  Wierna rodzinnej biłgorajskiej kuchni, opowie o daniach, które dają jej siły do „odrywania”  kolejnych sportowych kilometrów.

Gdzie możesz zobaczyć odcinek?

Odcinek z Karoliną Gorczycą możecie zobaczyć poniżej, a wszystkie inne nasze produkcje znajdziecie w dziale Talk-Show na portalu NaDiecie.pl . Prowadzimy również kanał na YouTube, a jeśli podoba Ci się nasz program i chcesz być na bieżąco ze wszystkimi odcinkami, to zapraszamy do subskrybowania.

W tym odcinku dowiesz się:

  • Jacy są najważniejsi mężczyźni w jej życiu?
  • Jak gorczyca działa na kulturystów?
  • Czy gorczyca jest ulubioną przyprawą Karoliny Gorczycy?
  • Co Karolina je bezpośrednio przed zawodami?
  • Jak smakuje „triathlonowe ciasto Gorczycy”?
  • Dlaczego każda pora dnia i nocy jest dobra na trening?
  • Z czym kojarzy jej się jedzenie?
  • Jakie typy potraw sprawiają, że Karolina chętnie wraca w rodzinne strony?
  • O studenckim patencie Karoliny na otwarcie butelki wina?
  • Jaki typ sylwetki ma Karolina Gorczyca, według jej samej?

Pytania lub komentarze?

Napisz proszę, czy podobał Ci się ten odcinek. Zachęcamy również do pozostawienia pytania lub innego komentarza pod artykułem. To na prawdę nas motywuje do pisania i drążenia kolejnych dietetycznych tematów, a przede wszystkim widzimy, że po drugiej stronie ekranu mamy wspaniałych ludzi, z którymi możemy ciekawie podyskutować.

Odcinek w formie podcastu!

Jeśli jesteście w drodze do pracy, na treningu lub po prostu chcecie, by głos naszego gościa ukołysał Was do snu, to poniżej możecie posłuchać dźwiękowego podcastu.

Dodatkowo znajdziecie nasz podcast w aplikacji iTunes dla użytkowników iPhone’ów i iPad’ów, a także na platformie SuondCloud dla użytkowników innych smatfonów.

Będziemy bardzo wdzięczni za pozostawienie swojej oceny oraz recenzji w iTunes. Dzięki temu nasz podcast będzie wyżej w rankingach, przez co osoby, które jeszcze nas nie słuchały znacznie łatwiej nas znajdą.

Transkrypt odcinka!

Dla tych, którzy wolą czytać niż słuchać i oglądać przygotowaliśmy transkrypt dzisiejszego odcinka NaDiecie.pl . Możecie go pobrać w pliku PDF lub kliknąć poniżej, aby przeczytać wywiad na naszym portalu.

Kliknij tutaj, aby pobrać transkrypt odcinka w pliku PDF
lub udostępnij go znajomym: